Katedra Prawa Cywilnego, Postępowania Cywilnego oraz Komparatystyki Prawa Prywatnego Uniwersytetu Zielonogórskiego wraz z Kołem Naukowym Prawa Cywilnego UZ zapraszają studentów prawa do wzięcia udziału w III Ogólnopolskim konkursie wiedzy o postępowaniu cywilnym.

III Ogólnopolski konkurs wiedzy o postępowaniu cywilnym rozegrany zostanie w dwóch etapach: pierwszym wydziałowym oraz drugim, finałowym – ogólnopolskim. Etap wydziałowy na Uniwersytecie Zielonogórskim odbędzie się 19 kwietnia w godz. 9-12 (sala 104, bud. A-41). Zapisy przyjmowane będą do końca marca 2019 r.


Potrzebujesz pomocy prawnej? Zobacz ofertę Kancelarii Radcy Prawnego Marty Dubiec:

Radca prawny Gorzów Wielkopolski


II etap konkursu (etap ogólnopolski – centralny) zorganizowany zostanie przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego i odbędzie się 10 maja 2019 roku (piątek) na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego (Gdańsk, ul. Bażyńskiego 6). Szansę uczestnictwa w finale konkursu będą miały dwie najlepsze osoby z etapu wydziałowego.

Zachęcam wszystkich studentów prawa do wzięcia udziału w trzeciej edycji Ogólnopolskiego konkursu wiedzy o postępowaniu cywilnym.

 


Źródło: http://www.wpa.uz.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=529:iii-ogolnopolski-konkurs-wiedzy-o-postepowaniu-cywilnym-etap-wydzialowy&catid=107&lang=pl&Itemid=117